Zarząd Fundacji

Na podstawie § 20.1 b oraz § 25.2 Statutu Fundacji Małgorzaty Dziury-Sztejnberg „Bliżej Siebie”, a także na podstawie pisemnego oświadczenia wydanego przez Fundatora – Panią Małgorzatę Dziurę-Sztejnberg (§ 20.2 b Statutu)  Fundator  powołuje Zarząd Fundacji i Radę Fundacji w następujących osobach:

Zarząd Fundacji

1. Prezes Zarządu – Małgorzata Dziura-Sztejnberg . Z wykształcenia pedagog, doradca zawodowy, coach kariery, człowiek o wielkim sercu. Tak mówią o niej wszystkie osoby, z którymi się spotyka i współpracuje. Wieloletni pracownik oświaty. Twórca, pomysłodawca i realizatorka autorskich projektów „Ja też … Mogę –Potrafię – Chcę” oraz  „Mamo, Tato kim będę gdy dorosnę”. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci Pawełka 10 lat i Eweliny 30 lat . Od 3 lat właścicielka dwóch schroniskowych kotów. https://www.facebook.com/profile.php?id=1833201390

 Za swoją pracę i pomoc drugiemu człowiekowi otrzymała tytuł Osobowość Roku  2017 w kategorii działalność społeczna i charytatywna.   

W Plebiscyt Gospodarczym „Kobiece Twarze” w 2017 r. zajęła II miejsce w kategorii Debiutantki.

Relacja z Galii.

https://www.youtube.com/watch?v=8C7RN4ii18M

2. Zastępca Prezesa Zarządu – Barbara Ośka. Z zawodu opiekunka medyczna. Na co dzień pracuje z osobami samotnymi i ubogimi, zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Angażuje się w licznie przedsięwzięcia społeczne  na rzecz społeczności lokalnej. Ma dwoje dorosłych dzieci. Z utęsknieniem czeka na wnuki.

Rada Fundacji

Przewodnicząca Rady Fundacji – Bożena Ciepielewska

Członek Rady Fundacji – Michalina Bielańska

Skip to content