„Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” Św. Augustyn.

„Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” – te słowa Św. Augustyna są życiowym mottem Janusza Paciorkowskiego, naszego Podopiecznego, który po raz kolejny musiał zwalczyć o swoje zdrowie i sprawność, życie bez bólu.

W ubiegłym tygodniu Janusz przeszedł 7-godziną, skomplikowaną operację kręgosłupa w Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Zakopanem.

Postępująca skolioza odcinka lędźwiowego i piersiowego powodująca podwójne skrzywienie kręgosłupa utrudniała Januszowi swobodne poruszanie się, była przyczyną bezdechu i trudności z oddychaniem.

Operacja jaką przeszedł Janusz polegała na korekcji skrzywienia za pomocą tytanowych śrub i prętów, aby w ten sposób skorygować deformację kręgosłupa, wzmocnić i usztywnić kręgosłup i zapobiec ponownemu skrzywieniu.

W najbliższy poniedziałek Janusz wraca do domu gdzie czeka na niego kochająca Mama Irena. Przed nim długi i trudny czas dochodzenia do zdrowia. Nauka chodzenia i codzienna rehabilitacja.

Życzymy Januszowi dużo zdrowia, siły i wytrwałości oraz szybkiego powrotu do sprawności bez bólu i cierpienia.

Naszego Podopiecznego można wesprzeć poprzez przekazanie dobrowolnej darowizny na subkonto Janusza w naszej fundacji.

Dane do przelewu:

Fundacja Małgorzaty Dziury-Sztejnberg „Bliżej Siebie ul. Ludwika Waryńskiego 85/2 58-105 Świdnica

numer rachunku bankowego (subkonta) 29 1090 2369 0000 0001 3395 8343 z dopiskiem darowizna na pomoc i ochronę zdrowia dla Janusza Paciorkowskiego

lub poprzez przekazanie 1,5% podatku w rozliczeniu rocznym za 2022 r.KRS 0000650616

Cel szczegółowy: Janusz Paciorkowski.

„Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” – te słowa Św. Augustyna są życiowym mottem Janusza Paciorkowskiego, naszego Podopiecznego, który po raz kolejny musiał zwalczyć o swoje zdrowie i sprawność, życie bez bólu.W ubiegłym tygodniu Janusz przeszedł 7-godziną, skomplikowaną operację kręgosłupa w Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Zakopanem. Postępująca skolioza odcinka lędźwiowego i piersiowego powodująca podwójne skrzywienie kręgosłupa utrudniała Januszowi swobodne poruszanie się, była przyczyną bezdechu i trudności z oddychaniem. Operacja jaką przeszedł Janusz polegała na korekcji skrzywienia za pomocą tytanowych śrub i prętów, aby w ten sposób skorygować deformację kręgosłupa, wzmocnić i usztywnić kręgosłup i zapobiec ponownemu skrzywieniu.W najbliższy poniedziałek Janusz wraca do domu gdzie czeka na niego kochająca Mama Irena. Przed nim długi i trudny czas dochodzenia do zdrowia. Nauka chodzenia i codzienna rehabilitacja.Życzymy Januszowi dużo zdrowia, siły i wytrwałości oraz szybkiego powrotu do sprawności bez bólu i cierpienia. Naszego Podopiecznego można wesprzeć poprzez przekazanie dobrowolnej darowizny na subkonto Janusza w naszej fundacji.Dane do przelewu:Fundacja Małgorzaty Dziury-Sztejnberg „Bliżej Siebie ul. Ludwika Waryńskiego 85/2 58-105 Świdnicanumer rachunku bankowego (subkonta) 29 1090 2369 0000 0001 3395 8343 z dopiskiem darowizna na pomoc i ochronę zdrowia dla Janusza Paciorkowskiego.lub poprzez przekazanie 1,5% podatku w rozliczeniu rocznym za 2022 r.KRS 0000650616Cel szczegółowy: Janusz Paciorkowski.Zarząd Fundacji „Bliżej Siebie”.

Skip to content