Nasze serca wypełnił smutek, żal i łzy. ☹️😔😭

Kiedy kilka dni temu odwiedziliśmy Agnieszkę po jej powrocie z prawie dwu-miesięcznego pobytu na turnusie rehabilitacyjnym i nasze serca wypełnił smutek, żal i łzy.

Agnieszka bardzo cierpi.Wróciła z turnusu z odleżynami. Nie może leżeć, siedzieć. Nie uśmiecha się tak jak dawniej. Jest smutna i przygaszona.

Odleżyny, których nabawiła się podczas wyjazdu, bardzo trudno się goją, a koszt zakupu różnych preparatów, specjalnych plastrów, czy żeli stanowi dodatkowy, niemały wydatek.

Ulgę w bólu i leczeniu ran może przynieść zakup specjalistycznej poduszki przeciwodleżynowej, odciążającej ucisk na kość ogonową, dopasowaną do wymiarów wózka Agnieszki.

Koszt takiej poduszki to kwota 1 900,00 zł. Niestety Agnieszki nie stać na jej zakup, a subkonto w naszej fundacji gdzie zbieramy środki na pomoc dla niej jest puste.

W ostatnim czasie opłaciliśmy pobyt Agnieszki na turnusie rehabilitacyjnym, który kosztował 7 000,00 zł. Dokonaliśmy refundacji kosztów i wydatków jakie poniosła nasz Podopieczna , aby naprawić wózek elektryczny i zakupić leki oraz środki higieniczne.

Do tego wszystkiego Agnieszka ma strasznie popuchnięte nogi, które również bardzo mocno ja bolą. Gdyby miała regulowane podnóżki w swoim wózku inwalidzkim na pewno opuchlizna byłaby mniejsza i ból także.

Orientacyjna koszt zakupu regulowanych i unoszonych podnóżków to kwota ok. 700,00 zł. Do tego wszystkiego dochodzą koszty zakupu specjalnych preparatów do leczenia ran odleżynowych, oraz odpowiednich opatrunków, które skracają gojenie się ran.

PROSIMY PAŃSTWA O POMOC i wsparcie finansowe oraz udostępnianie kolejnej zbiórki dla naszej Podopiecznej.

Za każdą pomoc w imieniu Agnieszki serdecznie dziękujemy.

Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/agnieszka-dzugaj

Skip to content