Agnieszka

Nasza Podopieczna Agnieszka, kilku miesięcy temu rozpoczęła walkę o zdrowie.

Przeciwnik jest bardzo groźny, bo to nowotwór – złośliwy rak narządów rodnych, który uciska na moczowód, co doprowadziła do konieczności założenia nefrostomii.

Miesiąc później pani Agnieszka przeszłam operację usunięcia narośli na żołądku. Obecnie jest w trakcie chemioterapii, którą niestety bardzo źle wpływa na jej organizm. Jest bardzo słaba. Są dni kiedy nie ma siły wstać z łóżka.

Mimo młodego wieku (38 lat) coraz częściej brakuje jej energii ale dzięki pomocy i wsparciu najbliższej rodziny, kochającego męża który jest zawsze przy Agnieszce w ciężkich chwilach, a także taty i córek z kochanymi wnuczętami oraz przyjaciół Agnieszka nie poddaje się i z ogromną determinacją „walczy” z chorobą i licznymi dolegliwościami.

Przed chorobą pani Agnieszka byłam aktywna zawodowo. Przez wiele lat pracowała w gastronomi gdyż gotowanie to jej pasja. Udzielała się społecznie pomagając innym osobom znajdującym się w potrzebie.

Dziś sama potrzebuję naszej pomocy gdyż ona i jej rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Do trudów i cierpienia spowodowanych chorobą doszły problemy finansowe.

Rodzina utrzymuje się tylko z pensji męża, a potrzeby i wydatki są bardzo duże dlatego została uruchomiona dla Agnieszki zbiórka publiczna, która została opublikowana na stronie zbiórek i otrzymała numer nr 021/2007/OR.

Link do strony:http://zbiorki.gov.pl

W sobotę 28.082021 r. w czasie Dożynek Gminy Marcinowice w Białej rodzina i przyjaciele Agnieszki Młocek sprzedawali domowe ciasto, aby w ten sposób pomóc jej w walce z chorobą i wygrać bitwę życie z złośliwą postacią raka.

Do puszek trafiło 937 zł, które zostały wpłacone na konto zbiórek publicznych, a następnie na subkonto naszej Podopiecznej.

Za każdy grosik bardzo serdecznie dziękujemy. Ogromne podziękowania kierujemy do niestrudzonych wolontariuszy – bliskich i przyjaciół pani Agnieszki.

Naszej Podopiecznej można pomóc poprzez

  • wpłacenie darowizny

Dane do przelewu:

Fundacja Małgorzaty Dziury-Sztejnberg „Bliżej Siebie”ul. Ludwika Waryńskiego 85/2 , 58-105 Świdnica nr subkonta : 95109023690000000133958319 tytułem darowizna na pomoc i ochronę zdrowia dla Agnieszki Młocek.

Rodzina utworzyła również zbiórkę na platformie internetowej zrzutka.pl

Link do zbiórki:https://zrzutka.pl/na-walke-z-rakiem-dla-agnieszki-mlocek…

Prosimy o pomoc.

Skip to content