Dziś Krzysztof odszedł do domu Pana.

Z ogromnym smutkiem i bólem w sercu przyjęliśmy wiadomość, że dziś do domu Pana odszedł nasz Podopieczny Krzysztof Słupek.

Rodzinie Krzysztofa, szczególnie Mamie składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Krzysztofie, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach gdyż byłeś wyjątkową Osoba. Każde spotkanie z Tobą to drogocenny dar, gdyż Ty swoją pełną godności i pokory postawą wobec nieuleczalnej choroby pokazywałeś nam, co tak naprawdę jest WAŻNE w życiu.

Nigdy nie narzekałeś, nie buntowałeś się. Nigdy nie zadałeś pytania dlaczego ja, dlaczego mnie to spotkało ? Nie miałeś pretensji do życia, losu, czy Boga. Na pytanie „co słychać?”, „jak się dzisiaj czujesz?” zawsze opowiadałeś „REWELACJA”.

To Ty zarażałeś nas optymizmem, radością i pogodą duch. Z Tobą i przy Tobie nasze problemy stawały się mało ważne, takie malutkie, nic nie znaczące. Twój uśmiech dodawał nam energii. Przebywając z Tobą ładowaliśmy akumulatory do dalszej wędrówki.Byłeś pogodzony ze swoim życiem i śmiertelną chorobą. Cierpiałeś ale mimo to emanowała z Ciebie ogromna radość i wola życia.

Dziś, Twoja ziemska wędrówka dobiegła końca ale wierzymy, że już nie cierpisz i czekasz na nas w innym, lepszym świecie.

Do zobaczenia w niebiańskiej szczęśliwości.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się we wtorek 16.03. o godzinie 12.00. na Osiedlu Słowiańskim w Świdnicy.

KODAK Digital Still Camera
Skip to content