Agnieszka potrzebuje pomocy, aby pokonać śmiertelną chorobę.

Niemalże z kosmiczną prędkością pośpieszyliśmy, aby pomóc naszej nowej Podopiecznej – Pani Agnieszce ze Strzelc, która od kilku miesięcy rozpoczęła walkę o zdrowie.

Przeciwnik jest bardzo groźny, bo to nowotwór – złośliwy rak narządów rodnych, który uciska na moczowód, co doprowadziła do konieczności założenia nefrostomii. Miesiąc później pani Agnieszka przeszłam operację usunięcia narośli na żołądku. Obecnie jest w trakcie chemioterapii, która niestety bardzo źle wpływa na jej organizm. Jest bardzo słaba. Są dni kiedy nie ma siły wstać z łóżka.

Mimo młodego wieku (38 lat) coraz częściej brakuje jej energii ale dzięki pomocy i wsparciu najbliższej rodziny, kochającego męża który jest zawsze przy Agnieszce w ciężkich chwilach, a także taty i córek z kochanymi wnuczętami oraz przyjaciół Agnieszka nie poddaje się i z ogromną determinacją „walczy” z chorobą i licznymi dolegliwościami .

Przed chorobą pani Agnieszka byłam aktywna zawodowo. Przez wiele lat pracowała w gastronomi gdyż gotowanie to jej pasja. Udzielała się społecznie pomagając innym osobom znajdującym się w potrzebie.

Dziś sama potrzebuję naszej pomocy gdyż ona i jej rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Do trudów i cierpienia spowodowanych chorobą doszły problemy finansowe. Rodzina utrzymuje się tylko z pensji męża.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i na świeżym powietrzu

Potrzeby i wydatki Rodziny Młocek są bardzo duże dlatego została uruchomiona dla Agnieszki zbiórka publiczna, która została opublikowana na stronie zbiórek i otrzymała numer nr 021/2007/OR.

Link do strony:http://zbiorki.gov.pl

W najbliższą sobotę – 28 sierpnia na Dożynkach Gminy Marcinowice w miejscowości Białej, przyjaciele i rodzina Agnieszki będą sprzedawać domowe ciasto i w ten sposób zbierać fundusze na leczenie naszej Podopiecznej.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ORGANIZATORZY: SOŁECTWO BIAŁA CKB Wójt Gminy Marcinowice Stanisław Leń Sołectwo Centrum Kulturalno-Biblioteczne Marcinowicach zapraszają na: GMINNE DOŻYNOKI 2021 PATRONATY HONOROWE: BIAŁA, 28 SIERPNIA ATRAKCJE TOWARZYJZĄCE 13.00 Msza ŚwiÄta dziękczynna kościele p.w. Swiętego iałej 14.00 dożynkowy boisko sportowe 14.30 Otwarcie dożynkowych .Wręczenie odznaczeń "Zasłużony rolnictwa" •Konkurs wieniec dożynkowy •Konkursna najpiękniejsze stoisko 15.00 Obrzęd dożynkowy wykonaniu Zespołu Tańca Jubilat" 17.00 Program artystyczny "Disco przeboje oraz fireshow 21.00 Zabawa taneczna zzespołem "Walter Band" .STOISKA GASTRONOMICZNE GMINY MARCINOWICE .STOISKA LOKALNYCH ARTYSTÓW PRZEDSIĘBIORCOW .PREZENTACJA NOWOCZESNEGO SPRZĘTU ROLNICZEGO STANOWISKA EDUKACYJNE NADLE- MIĘKINIA IŚWIDNICA ZABAW DZIECI MOBILNY PUNKT SZCZEPIEŃ Show" polo”

Zapraszamy do udziału w imprezie i pomocy dla pani Agnieszki.

Pomóc Agnieszce można jeszcze na dwa sposoby.

Dla naszej Podopiecznej został otworzony rachunek celowy (subkonto) gdzie można wpłacać dobrowolne darowizny.

Dane do przelewu:

Fundacja Małgorzaty Dziury-Sztejnberg „Bliżej Siebie”ul. Ludwika Waryńskiego 85/2 , 58-105 Świdnica

nr subkonta : 95109023690000000133958319

tytułem darowizna na pomoc i ochronę zdrowia dla Agnieszki Młocek

Rodzina utworzyła również zbiórkę na platformie internetowej zrzutka.pl

Link do zbiórki:https://zrzutka.pl/na-walke-z-rakiem-dla-agnieszki-mlocek…

Prosimy o pomoc !!!

Skip to content