1% dla Izabeli – Pomożesz ?

To już ostatni dzwonek na złożenie PIT‑28 za 2020 r. i zapłatę podatku ryczałtowego od przychodów ewidencjonowanych. Termin mija już w poniedziałek, 1 marca 2021 r.!

Przy tej okazji pamiętaj o tym, że możesz przekazać 1% swojego podatku naszym Podopiecznym.

Na Twoją pomoc czeka Iza, która zmaga się z licznymi chorobami i dolegliwościami. Od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe czterokończynowe. Jej nogi zstępuje wózek inwalidzki. W ostatnim czasie stan zdrowia Izy znacznie się pogorszył. Pojawiły się nowe choroby. Iza jest bardzo słaba, ma problemy z oddychaniem gdyż rozpoznano u niej astmę. Musi codziennie korzystać z nebulizatora. Do tego problemy z nerkami, bardzo złe wyniki z krwi i moczu, problemy z sercem i nagłe skoki ciśnienia. Przed nią kolejne badania i wizyty u różnych specjalistów. To wszystko sprawia, że Iza traci wiarę w to, że kiedyś będzie lepiej. Z dnia na dzień jej uśmiech i nadzieja na lepsze przyszłość słabną.Sytuacja zdrowotna i życiowa Izabeli jest bardzo trudna i skomplikowana potęgowana przez problemy finansowe.Subkonto Izabeli w naszej fundacji jest puste. Nie mamy środków finansowych, aby pomóc w jej leczeniu,dalszej diagnostyce,czy rehabilitacji.

Dlatego Prosimy Państwa – Naszych Darczyńców o pomoc i wsparcie dla Izy przekazując 1 % podatku w zeznaniu Pit za 2020 r.

KRS 0000650616 Cel szczegółowy Izabela Pietraszewska

Pomóc Izabeli można również wpłacając darowiznę na jej subkonto.

Numer konta 49109023690000000136379879

Darowizna na pomoc i leczenie dla Izy.

PROSIMY POMÓŻ ! WESPRZYJ ! UDOSTĘPNIJ !

DZIĘKUJEMY !!! 😘

Skip to content