Aktywne życie

VENI, VIDI, FOTO

VENI, VIDI, FOTO to cykl spotkań z podróżnikami z możliwością dyskusji i wymianą informacji praktycznych dotyczących podróży, które organizujemy regularnie od 2012 roku.

Uczestnicy pokazów mają możliwość zdobycia wiedzy o kulturze, geografii i przyrodzie z wielu różnych zakątków świata. Pokaz slajdów jest doskonałą okazją do spotkania się z ludźmi ciekawymi świata, jest też okazją do pobudzenia wyobraźni odbiorców.

Na organizowane przez nas pokazy zapraszamy osoby, które chcą się podzielić opowieściami ze swoich podróż – tych bliższych i dalszych. Do tej pory pokazywaliśmy slajdy z wypraw m.in. do: Kilimandżaro w Kenii, rumuńskiej Bukowiny, trekking i wspinaczkę we włoskich Dolomitach, Boliwii, Alaski, Mc Kinley, Tien -Szan, Wietnam, Buthan i wiele, wiele innych).

 

SLACKLINE

Slackline to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych. Wystarczy rozciągnąć w przydomowy ogrodzie, w parku lub na hali taśmę na bezpiecznej wysokości pomiędzy dwoma punktami i utrzymywać równowagę chodząc przodem, tyłem, skacząc i wykonując nieskończone ewolucje. Chętnych do spróbowania swoich sił na slackline zapraszamy na halę do Lubasza.

Jak to się stało, ze mamy slackline w Lubaszu? Mieszkańcy Lubasza mieli okazję wielokrotnie obserwować wyczyny na slackline nad jeziorem, gdzie podczas ciepłych dni zawzięcie ćwiczył Uwe Lange – nasz przyjaciel z Niemiec, trenujący w Lubaszu wspinaczkę. To on zaszczepił w nas ideę przeniesienia ćwiczeń na halę, co umożliwia treningi i zabawę przez cały rok. Uwe Lange zasponsorował również cały zestaw montażowy, za co serdecznie mu dziękujemy! Idąc za ciosem poszukaliśmy sponsora na zakup dwóch taśm Slackline.