Wiosenny Kiermasz Produktu Lokalnego

16. 02. 18
Autor: Liliana Helwich

Stowarzyszenie Bliżej Siebie i Natury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu serdecznie zapraszają do udziału w Wiosennym Kiermaszu Produktu Lokalnego, który odbędzie się 19 marca 2016, w godz. 9.00 – 13.00 w Lubaszu, w sali wiejskiej (centrum miejscowości).

Celem kiermaszu jest przede wszystkim promocja produktów lokalnych, rzemiosła i twórczości rękodzielniczej. Zależ nam, aby osoby, które zajmują się rękodziełem miały możliwość zaprezentowania go szerszej publiczności. Kiermasz jest też doskonałą okazją do integracji środowiska rękodzielniczego, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów.

Do udziału w kiermaszu zapraszamy przede wszystkim artystów, rękodzielników i rzemieślników, którzy chcą zaprezentować swoje ręcznie wykonywane produkty.

W programie Kiermaszu zaplanowaliśmy również konkursy pisanek i kartek wielkanocnych oraz występy zespołów. Do organizacji planujemy zaangażować lokalne szkoły i przedszkole. Dobór terminu jest znaczący i liczymy, że zarówno mieszkańcy Lubasza, jak i pobliskiego Czarnkowa zechcą nabyć ręcznie robione produkty w przedświątecznym czasie. Wystawcom zapewnimy miejsce wystawiennicze ze stołami, przestrzeń przed salą, dostęp do prądu, a także ciepłe napoje.

Na zgłoszenia wystawców, które można pobrać ze strony www.blizejsiebie.org.pl  czekamy do 07 marca 2016 r. Dokumenty można przesyłać listownie do Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaszu (ul. Kościelna 4, 64-720 Lubasz) bądź mailowo na adres Stowarzyszenia (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Szczegółowe informacje można uzyskać również pod nr tel. 666 09 38 31.

Serdecznie pozdrawiamy

Stowarzyszenie Bliżej Siebie i Natury

i Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Karta zgłoszenia

Regulamin